Únor 2012

článek No.1 in 2012

24. února 2012 v 21:13 | Linda |  O mně :D
Ahoj, já vim, že sem tady dlouho nebyla takže se v první řadě omlouvám a v druhé řadě vám řeknu co je u mě novýho.
První novinka je, že sem si dala novoroční předsevzetí obarvit se na sv. blond !
Druhá- v prosinci 2011 se objevila klučičí skupinu One Direction, která je uplně nejvíc boží! Myslím, že už jí každý zná, protože se o nich teď všude píše, mají krásný písničky a oni samotný sou dost krásný! (viz obrázek)
Třetí novinka je, že bych konečně měla mít novej mobil. Už se na něj celkem těšim, protože tu mojí plečku (Samsung Star) už mám myslim tak 3 roky a navíc ten mobil bude růžovej a jak už vám asi došlo, tak já růžovou miluju :D
Čtvrtá novinka se vztahuje k novince č. 2. a to protože sme s kámoškama, který sou taky zblázněný do 1D udělaly 'Fan stránku' pro One direction, takže jestli je máte taky v oblibě tak se kdyžtak přidejte sem One Direction (1D) .
Pátá novinka, která neni novinkou je, že sem sem už taky delší dobu nedala svoje fotky, který všechny určitě zajímaj :DD takže sem nějáký taky v brzký době přidám.
a poslední šestá novinka je, že o mě moje dost dobrá kámoška napsala článek na jejím blogu takže si ho kdyžtak přečtěte TADY a můžete rovnou prolízt celej ten její blog, protože tam píše docela dost zajímavých věcí např. o módě, citáty, o sobě atd. Takže vám doporučuju tam juknout ;)